Paylasalim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalp Çağırma

Kalp Çağırma Empty Kalp Çağırma

Mesaj  billelcin Paz Şub. 21, 2010 6:25 pm

Kalp Çağırma
Bundan iki yıl önceydi öğlen caner diye bir arkadaşımın eine gitmiştik ama evde kimse yoktu.ben,sevgilim,çağla,merve ve evin sahibi caner ödevimizi yapıyorduk ödevimiz bitti sonra merve evden ayrıldı kendi evine gitti biz biraz daha kalacaktık.sonra birden aklıma cin çağırmak geldi ama kötü bişey olmadığı için çağırmayacaktı o sıralarda kalp çağırma diya bişey vardı biz fazla kötü olmaz diye kalp çağırmaya koyulduk.herşeyi hazırladık sonra parmaklarımızı fincanın üstüne koyduk sonra ey kalp geldiysen üç kere tıkla dedik ama bi ses duyamıyoduk sonra sevgilim eliyle yaptığımız düzeneği yıktı bu kadar saçma bişey olmaz diye sonra canerin odasına gidiyorduk hepimiz arka arkaydık en önde sevgilim arkasında caner onun arkasında çağla onun arkasında da ben vardım sevgilim kapıyı açar açmaz karnını eliyle çekerek bağırdı ondan başka kimse bişey görmemişti sonra arka arkaya salona kaçtık koltuğun üst tarafına oturduk yusufa ne gördün diye sorduğumuzda ayakları olmayan sopasından ateş çıkan kare kafalı bişey gördüğünü söyledi.sonra ezan okunmaya başladı biz hemen evden çıktık yusufların marketine doğru ilerledik geldiğimizde yusufun küçük kardeşini tek tek kucağımıza aldık hepimizde ağladı abisinde bile ağlıyodu yüzlerimize baktığımızda kıpkırmızı olduğunu gördük biz dilaranın kalbini çağırmıştık.yaın olmuştu dilaraya sorduk dün bişey hissettin mi diye karnının aşırı derecede ağrıdığını ve yanında emelin de olduğunu söyledi doğru söylüyodu siz siz olun hiç bişey çağırmayın çok korkunç olabiliyo...
NOT:yusuf çağırdığımız günün gecesi odasının camında o cismi tekrar gördüğünü söyledi

Arkadaşlar bunu biz yaptık ama sadece 3 harfli şey geldi ve korkudan o gece uyuyamadık .
billelcin
billelcin